.

.

2 парчиња . Нова Оригинална Батерија 18650 3.7 V NCR18650B 3400 mAh Литиум Батерија Заштита одбор (троа PCB)+1*Батерија 18650 Полнач

2 парчиња . Нова Оригинална Батерија 18650 3.7 V NCR18650B 3400 mAh Литиум Батерија Заштита одбор (троа PCB)+1*Батерија

DEN 684.00
DEN 720.00

Од стоката
Во магацинот

Услуга за време на испорака е предвидено од страна на превозникот и не вклучувајќи ги и викендите и празниците.4 mm
Тежина : 46 грама
Ве молиме да погледнете во мојот светилка за да се задржи мазна точка за контакт
Трошоците за добивање на стоки е висока, минус 50, за секој дополнителен објект. Или пак можете да одберете да го замените. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти!
7.
Ве молиме посетете ја нашата продавница куќа за други делови, светло / фенерче, батерија и полнач
Забелешка : Овој производ не може да се користи во високо-моќ моќ електронска опрема како што се електронските цигари. Ние ќе се врати на целосна наплата на победникот, по приемот на објектот во првобитната состојба, пакување со сите компоненти и додатоци кои се вклучени, по продажба на двете страни откажете трансакцијата. Ние само бродот за да се потврди цел адреса.
Вие сте нарачување сите од горенаведените политики кои се наведени погоре! 1. (Освен за некои земји и APO / FPO)
По се потврдува плаќањето 2 процесирање на нарачката во времето. Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад достапни за брз испорака.7 V
Големина на : 18.
превозот листа: 1 X 18650 полначот 2 X NCR18650 B 3400 m Ah батерија (со ПХБ) Име на Производ : 18650 четири слот полнач
Модел : P4
Погоден за модели : Погоден за 1-4 18650 литиум јон батерии
Линија должина : 80 cm
Димензии : Должина 105mm * 90mm × ширина висока 29mm
Полнење инструкции : IC, исполнет со авто-стоп, полнење на црвено светло, зелено светло сите светла
Влезен напон : AC100 V-240 V. Во СВЕТОТ. Треба да ни каже што недостатоци се и ни даде вашата цел број. Ако производот (s) е (yes) не се рекламира, ние ќе ги сноси сите превозот обвиненија
.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Злато, ЕУ приклучок
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
4
Бренд Име:
VariCore
Батеријата Број:
2 парчиња
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3400mAh
Големина:
18.5*69.5mm
Производи во категоријата