.

.

НОВИ за Lenovo IdeaPad U310 T3D1-Бесплатен 25204991 25-204960 НИ Тастатура за Лаптоп Teclado

НОВИ за Lenovo IdeaPad U310 T3D1-Бесплатен 25204991 25-204960 НИ Тастатура за Лаптоп Teclado

DEN 1079.04

Од стоката
Во магацинот

Објектот Спецификација : Нови IBM Lenovo Idea Pad U310 Серија НАС Тастатура
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Го Замени Дел Броеви:
T3 D1-НИ 25212663 25-204949 20204949 AELZ7 U00110 9 Z.N7 GS1.D01 NSK-BCDSQ T3 D1-Бесплатен 25204991 25-204960
Компатибилни Модели :
IBM Lenovo Idea Pad U310 Серија лаптоп

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
PZAscreen
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
За Lenovo Ideapad U310
Компатибилен Бренд:
Леново
Производи во категоријата