.

.

Срцето Пластични Втиснување Папка За Бележник DIY Албум Картичка Алатка Пластични Дефиниција

Срцето Пластични Втиснување Папка За Бележник DIY Албум Картичка Алатка Пластични Дефиниција

DEN 86.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Количина : 1 buc Пластични боја : како на сликата Големина : стан 10.6 * 14.5 * 0.26 cm Конверзија : cm = 1 инчен 0 : 39 ве молиме оставете 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела
како шаблон. Ви благодариме за вашето разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Y008
Материјал:
пластични
Производи во категоријата