.

.

500pcs 28*12mm цевка стакло свет отворањето со копчето 12mm круна фах поставено стаклено шише стакло vail pandent мода ѓердан шарм

500pcs 28*12mm цевка стакло свет отворањето со копчето 12mm круна фах поставено стаклено шише стакло vail pandent

DEN 8983.00
DEN 9456.00

Од стоката
Во магацинот

стакло шишенцето големина : 28*12mm
500pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Таа е поголема од информацијата

Стил:
28*12mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата