.

.

CCD HD Автомобил Rear View Camera Широк Агол Авто Rearview Обратна Копија на Камерата за Chevrolet Epica Lova Aveo Captiva Cruze Lacetti

CCD HD Автомобил Rear View Camera Широк Агол Авто Rearview Обратна Копија на Камерата за Chevrolet Epica Lova

DEN 531.00
DEN 708.48

Од стоката
Во магацинот


CCD HD Автомобил Rearview Обратна Камера за Chevrolet Epica / Lova / Aveo / Captiva / Cruze / Lacetti
Главни Карактеристики :
- Боја rear view camera
- Вертикална положба се прилагодува со spacer линии и огледало функција
- Го поддржува автоматски баланс на белата боја и осветлување надомест
- Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи абразија и
Спецификации : Карактеристики :
- Боја rear view camera
- Вертикална положба се прилагодува со spacer линии и огледало функција
- Го поддржува автоматски баланс на белата боја и осветлување надомест
- Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи триење добро Пиксели : 728 x 512 Напојување : DC 12 V Видите Агол : 170 степени Image Sensor : 1/4 "боја CCD ТВ систем : NTSC / PAL Хоризонтална Резолуција : 480 TV линии Sync.Систем : Внатрешен S/N Сооднос : >48 Db Оперативни температура : -20 ° C ~ + 80 ° C RH95% Електронски shutter : 1/60 (NTSC) -1 / 10000s, 1/50 (PAL) -1 / 10000s Видео Излез : 1.0 Vp-p, 75 Баланс на Белата боја : Автоматски Вода-доказ : IP68 Пакет Тежина : 165 G / 5.82 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 140*85*45 ММ / 5.51*3.35*1.77 Инчи Мало Пакување : Да, Обоени Кутија EPC_CAL_00 Y Пакет се Вклучуваат : 1 x Автомобил Rearview Камера 1 x Видео Кабел 1 x Моќ Кабел 2 x Завртка
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Таа е поголема од информацијата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Моќност:
DC 12V
Погледнете агол:
170 степени
вода-доказ:
Производи во категоријата