.

.

Лаптоп, Полнач За DELL Vostro 5460 V5460 5470 5560 5460D-2528S 19.5 V 4.62 НА 4.0*1.7 мм Лаптоп Адаптер за Напојување

Лаптоп, Полнач За DELL Vostro 5460 V5460 5470 5560 5460D-2528S 19.5 V 4.62 НА 4.0*1.7 мм Лаптоп Адаптер за

DEN 1007.52

Од стоката
Во магацинот

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор TKS однапред. H)
Складирање температура : -40 степенот до +60 степен (10-90% R.Кратки-коло заштита 2.(По добивањето на адаптер испраќа назад до нас)
24 Месеци Замена Гаранција.AC Адаптер x1 (Тоа не е inlcuding ac кабел. 100pcs, 500pcs или дури и повеќе. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации по трансакција.Во текот температура заштита 5.Во текот тековната заштита 3.
Добредојдовте на нашата Продавница Искуство среќен онлајн шопинг тука, бидејќи ние веруваме во КВАЛИТЕТОТ!! Answer : ___________________________ Note :
1. авто обнова заштита
AC Влезот : Plug-in Type Insulation Сила : Класа На Материјалот
Operatiing Temperature L -10degreeto + 4 степен (10-90% R. Сите прашања ќе се одговори во рок од 1 работен ден. исклучени) ЗАБЕЛЕШКА : ако изберете Исполнување од страна на Aliexpress, ве молиме не заборавајте потврди логистичка информации и плати на меѓународната товар.8 м Димензии Пакет се Вклучуваат : 1.Во текот-напон заштита 4. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 24 часа во текот на работни Дена по плаќање е примена.7 ММ Штекер : 3-Pro DC Адаптер Кабел : 1. Купувачот е одговорен за царина и царински давачки. (Sat & Сонцето. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени .7 мм Адаптер За Vostro 5460 V5460 5470 5560 5460 D-2528 S Лаптоп Адаптер Детали : Влез : 100-240 V 50-60 HZ (World-wide се користи) Излез : 19. Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек . Пакет : во Кафеава кутија (За Количина купи, ние ќе пак 50pcs/картон) Сигурност заштита : 1 . Ве молиме Имајте на ум, тоа не е вклучувајќи го ac кабелот, ако треба pls контактирајте со нас.Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Адаптер За DELL 19.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
19.5 V 4.62 НА
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
NiceHuiRu
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
4.62 На
Приклучок Тип:
2 или 3 prong
Име:
За Vostro 5460 V5460 5470 5560
Излез:
19.5 V 4.62 НА
На текст:
100 до 240V AC,1.0-0.6 А, 50 до 60Hz (во светот употреба)
SKU:
Али-de9
моќност:
90W
Совет Големина :
4.0*1.7 мм
број:
5460D-2528S
Гаранција:
1 години
Состојба:
Нови
излез:
2 или 3 prong
Производи во категоријата