.

.

Мека LCD Екран Филм Заштитник Заштитни Случај Покрие Силиконска Гума Случај за Garmin Edge 1000 Велосипедизам Компјутер

Мека LCD Екран Филм Заштитник Заштитни Случај Покрие Силиконска Гума Случај за Garmin Edge 1000 Велосипедизам

DEN 121.00
DEN 141.12

Од стоката
Во магацинот

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Спецификација :
Боја : Црна, Бела, Црвена, Сина, Виолетова, Розова, Портокалова, Црвена Роза, Теал, Вар
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Направи вашата велосипедизам компјутер повеќе симпатична и модерен. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Изработени од мек и издржливи силиконска гума, долг животен век. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
1 X Силикони Рамка Покритие за Garmin Edge 1000 (велосипедизам компјутер не се вклучени)
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ALLOYSEED
Тип:
Случаи
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
Силиконска Гума Случај
Компатибилност:
Случај за Garmin Edge 1000 Велосипедизам Компјутер
Јазик:
Заштитни Случај Маска
Производи во категоријата