.

.

Добар Квалитет пластични scaler ракав еднократна endoscope сет на расположливиот се справи со групи на ендоскопска се справи со 500 парчиња / кутија

Добар Квалитет пластични scaler ракав еднократна endoscope сет на расположливиот се справи со групи на ендоскопска

DEN 775.00
DEN 816.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
Пластични
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
500g
Производи во категоријата