.

.

Нови 3500mAh BL-T8 Висок Квалитет на батеријата за LG G Flex D958 D955 D959 D950 LS995 F340 F340S F340L F340K мобилен телефон

Нови 3500mAh BL-T8 Висок Квалитет на батеријата за LG G Flex D958 D955 D959 D950 LS995 F340 F340S F340L F340K

DEN 372.00

Од стоката
Во магацинот

Тип : Општ Cid)
Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 3500m Ah
Батеријата операција време зависи од фактори како што се :
Пренесување на моќ ниво
Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица)
Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот.
Ако се купи два и погоре . ќе имаат голем попуст !
Пакет се вклучени :
1* батеријата

Таа е поголема од информацијата

Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Бренд Име:
FGHGF
Компатибилен Бренд:
LG
Број На Модел На:
BL-T8
Производи во категоријата