.

.

Вилкинсон WBBC Четири 4 Жици Електричен Бас Мост Со Месинг Saddles За Прецизност Џез Хром Црна

Вилкинсон WBBC Четири 4 Жици Електричен Бас Мост Со Месинг Saddles За Прецизност Џез Хром Црна

DEN 579.00
DEN 609.60

Од стоката
Во магацинот

ПРОИЗВОД ВОВЕД :
ПРЕДМЕТ : Вилкинсон WBBC 4 Жици Бас Мост
ОДРЕДБИ : Однесуваат на податоците означени во слика
ПРОИЗВОДСТВО МЕСТО : Вилкинсон направени во Кореја
БОЈА : Хром a s прикажани во слики
ТЕЖИНА : 120 G/Set
Клиент Информации 1.Производ слики во рок од седум дена по испорака, ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Нашите производи се нови производи, таму ќе работат персонал, квалитетот и квантитетот пред испорака инспекција, ве молиме клиенти на леснотија. 2. Кина Пост Воздух Mail : 15-50 бизнис 3 дена.ПакетЗа пакет. нашата компанија ќе ги преземе метод на стандардизирано пакување. обично. за време на транспортот тоа е многу силна. 4.Ние придаваат големо значење на секој еден од твоите објективна проценка, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да даде пофалба за да се поттикне нас, ние ќе биде многу благодарен. Ако имате било незадоволство, ве молиме да комуницирам со нас, верувам дека било разумно проблеми ние може брзо да се реши, ве молиме да не брзаат да ни даде лош преглед. 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
рака
Тип:
Мост
Број На Модел На:
Вилкинсон WBBC
Производи во категоријата