.

.

120mm Фото Носителот Филм 120 220 620 Пусти Филм Водич За Epson Совршенство 4490 4990 2450 3170 3200 4180 4870 V500 V550 V600

120mm Фото Носителот Филм 120 220 620 Пусти Филм Водич За Epson Совршенство 4490 4990 2450 3170 3200 4180 4870

DEN 931.00
DEN 1046.40

Од стоката
Во магацинот


Плаќање :
1.
120mm Фото Носителот Филм 120 220 620 Пусти Филм Водич За Epson Совршенство 4490 4990 2450 3170 3200 4180 4870 V500 V550 V600
Пакетот Вклучува :
•1 SET 120mm Пусти Филм Упатство
Пакување Тип :
• Боја кутија за пакување
Printer model :
За Epson 4490 4990 2450 3170 3200 4180 4870 V500 V550 V600 Принтер ink
Ве молиме забелешка : ве молиме оставете го вашиот модел сакате кога ќе ставање ред,ви благодарам,Видете ги следат фото

Ова е погоден за epson V550 V600 :
Ова е погоден за epson 4490 V500 :
Превозот :
1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Купи со доверба!
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 12 месеци Производителот . Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
За Epson Совршенство 4490
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
1set
Големина:
120mm
За принтер Epson:
120 220 620 Фото Носителот Филм
Име на производ:
Пусти Филм Упатство
Совршенство 4490 4990 2450 3170 3200:
За epson 4180 4870 V500 V550 V600
За epson 4490 печатач делови:
4490 4990 2450 3170 3200 4180 4870 V500 V550 V600
Состојба:
добро
сертификација:
ISO9001, ISO14001, SGS,STMC,CE
Производи во категоријата