.

.

45см*2.5 m Мозаик Кујнски Ѕид Налепница Анти Масло на Висока Температура Отпорни Decal DIY Постер ПВЦ Винил Ѕид Decals Дома Декор

45см*2.5 m Мозаик Кујнски Ѕид Налепница Анти Масло на Висока Температура Отпорни Decal DIY Постер ПВЦ Винил

DEN 453.00
DEN 888.00

Од стоката
Во магацинот

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Постојат самолепливи способност, полесно е да залепите Дебелина, се издржливи
Спецификации : Класификација : За Ѕид Стил : Европа Материјал : ПВЦ Спецификација : Еден-парче Пакет Големина : Медиум Шема : Авион Ѕид Налепница Сценарија : Ѕид Боја на располагање : кафена, сива, сина, зелена,портокалова Материјал : водоотпорен и еко-пријателски алуминиумска фолија Начин на метод : авто-adhensive, без лепак бара Default м.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно . Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.5 m Мозаик Кујнски Ѕид Налепница Анти Масло на Висока Температура Отпорни Decal DIY Постер ПВЦ Винил Ѕид Decals Дома Декор
Пердув :
На позадината креативен дизајн изгледа навистина кул,флорални шема
Изработени од еко-пријателски ПВЦ материјал со посебни ЦВЕТ шема
Површината Анти Масло,водоотпорен,трајни
Отстранлив, не штети на вашиот ѕид
Не-токсични, не исчезнува, се безбедни за нас
Погоден за дневна соба, спална соба, кујна,итн.п големина : 45x250cm, ако сакате да купите 45x500cm, ве молиме да се купи 2 многу, ако сакате 45 x1000cm, ве молиме да се купи 4 многу
Answer : ___________________________ Note :
начин на метод : авто-adhensive, без лепак потребни
Пакет листа : 1 парче x Ѕид хартија (2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Таа е поголема од информацијата

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ХГ-HD-WS-0178
Бренд Име:
funlife
Материјал:
ПВЦ
Големина:
Length 250cm ; Width
Количина:
1 Тркалаат=2.5 м
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu(Копното Кинески)
Пакет:
OPP вреќа
боја:
мозаик
Спецификација:
Single-piece Package
Сценарија:
Мазна Површина
Материјал:
ПВЦ
Производи во категоријата