.

.

Висок квалитет на Клод Моне слики за продажба на Вода-Lilies1 - Платно уметност рака-насликани

Висок квалитет на Клод Моне слики за продажба на Вода-Lilies1 - Платно уметност рака-насликани

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство.Поради скапи превозот цена и да се избегне larege објект оштетени за време на транспортна, прифаќаме само да се водат или рамка за големината која не е поголема од 30x40inches. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Сите големина е на располагање. Промет на големо со цел добредојдени.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. 100% Задоволството На Гарантира. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име.Без протегала и Врамено.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
27 X 18, 30 X 20, 36 X 24, 45 X 30, 60 X 40, 72 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
17332
M:
M2
Производи во категоријата