.

.

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност Патот пред Светец-Simeon Фарма во Зима Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност Патот пред Светец-Simeon Фарма во Зима Масла репродукција страна

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Лесно Се Враќа Политика. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Не се печати или постер. Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1. Затоа што сите слики се рачно изработени по наредба од нашите уметници,обработка време на вашата цел ќе биде во 15-20 дена.Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози. Обичај Сликарство & Custom Size : 1. Сите големина е на располагање. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Промет на големо со цел добредојдени.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
18277
M:
M2
Производи во категоријата