.

.

Децата играчка pendant светла Детска соба да ги апсорбира купола светлина светилки и фенери цртан филм за деца спалната соба светлина авион LED светилки ЗА

Децата играчка pendant светла Детска соба да ги апсорбира купола светлина светилки и фенери цртан филм за деца

DEN 10320.00

Од стоката
Во магацинот

Да сите мои најмили клиенти. Опис : (1).Ние ќе брод пакетот во ЕМС или ВОЗДУХ MAIL.тоа ќе потрае околу 7 - 25 Работни Дена за вас. (2) Големина : 60*50*17(cm) (3) Материјал : метални Дрвени стакло светилка сенка (4) Боја : Како што е прикажано на Сл. (5)Светло buld : E14 x4 светилки (Вклучени) (6)Напон : 90 V - 260 V ние ќе брод во согласност со вашата земја. (7)Пакет : 1 парче pendent светилка Noter : Основни Собранието е потребно. Добредојдовте на нашиот осветлување продавница. Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас, прво, такси превозот време и може да биде различен.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
A
Бренд Име:
WINZSC
Стил:
Современа
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
A
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
Техника:
Перфориран
Осветлување Област:
5-10square метри
Место:
Салон,Господар Спална соба,други спални соби
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Жолта
Материјал:
Дрво
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Инсталација Тип:
Апсорбираат светлина
Заврши:
Дрво
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата