.

.

Off Road 6pcs/Пакет Скутер Главната Тркала Топката Имајќи Висок Квалитет на Главни Тркала Топката Имајќи Вклопуваат За Хонда DIO50 Скутер EngineLH-129

Off Road 6pcs/Пакет Скутер Главната Тркала Топката Имајќи Висок Квалитет на Главни Тркала Топката Имајќи Вклопуваат

DEN 222.00
DEN 274.56

Од стоката
Во магацинот

Off Road 6pcs/Пакет Скутер Главната Тркала Топката Имајќи Висок Квалитет на Главни Тркала Топката Имајќи Вклопуваат За Хонда DIO50 Скутер Engine LH-129 Пакет се Вклучуваат : 1 x pc Главната Тркала Топката Имајќи Вклопуваат За Хонда DIO50 Скутер Мотор Мотокрос Објект Слика :
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Подолу е Estimatated време на Стоки пристигна.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот беше донесено. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со Превозот Следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и accessoroes вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се Откаже од трансакцијата од aliexpress, или, можете да изберете да имате замена.

Таа е поголема од информацијата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
LH-129
Бренд Име:
NOBIMOTO
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Sprockets
Објектот Тежина:
80g
Материјал Тип:
Метал
Објектот Должина:
0cm
Специјални Функции:
Главната Тркала Топката Имајќи
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
0inch
Точка име :
Off Road 6pcs/Пакет Скутер Главната Тркала Топката Имајќи
Посебна Карактеристика:
Висок Квалитет На Главни Тркала Топката Имајќи
Состојба:
100% нови
Гаранција:
Yes
Производи во категоријата