.

.

23 Компјутери Beading Жито Накит Алатка Дијамант Камен Beader Поставите Graver-W128

23 Компјутери Beading Жито Накит Алатка Дијамант Камен Beader Поставите Graver-W128

DEN 273.00
DEN 341.28

Од стоката
Во магацинот


Опис : Beading Алатки алатки за Накит Поставување и се користи за да формираат монистра, кои имаат дијаманти, бисери и камења во монтажа прилагодувања На Сет содржи 23-Beaders со алатката се справи со сите во еден удобен, лесно да се користат пластични јасно domed застане исто Така се користи за затегнување лабави камења Поставува дојде во заштитна пластична организатор случај и вклучува се справи со Жито алатки се направени од леано железо, на крајот од кој е полиран конкавна хемисфера Користи со Топка во Облик на Рачка или Универзалниот Рачка, тоа е вработен кога жито поставување - зрна од метал површината се крена и потоа се заокружува со жито алатка во текот на камен. Големина на алатка треба да се однесуваат на тоа на жито. Карактеристики : Материјал : Леано Железо Висина : 7cm Дијаметар : 5cm Количина : 1 Сет Имајте на ум : може да биде 2-3cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 23 Компјутери x Beading Tools 1 x Справи со 1 x Пластични Случај

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Angelady
Накит Алатки & Опрема Тип:
Beading Игли
Објектот Тежина:
91g
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
7cm
Објектот Должина:
7cm
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
како детали
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Производи во категоријата