.

.

COKK Воена Капа Зима Плетени Капа Рамен Топ Капи За Жените Црна, Сива Машки Женски Casquette Militaire Gorra Plana

COKK Воена Капа Зима Плетени Капа Рамен Топ Капи За Жените Црна, Сива Машки Женски Casquette Militaire Gorra

DEN 320.00
DEN 456.96

Од стоката
Во магацинот


За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас !
3. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.
[xlmodel]-[custom]-[34982]
Точка Име : COKK Воена Капа Зима Плетени Капа Рамен Топ Капи За Жените Црна, Сива Машки Женски Casquette Militaire Gorra Plana Карактеристики : Стил : Воена Капи Шапка обемот : 56~58cm
Количина : 1 Pcs
Пол : Капа капа За Жени
Answer : ___________________________ Note : 1. Ако какво било сомневање, ве молиме контактирајте со нас.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако мојот пакет е изгубен на патот ,но цел е завршена ,Како може да добијам надоместок ?
можете да контактирате со нас ,ние може да испрати нова или враќање на пари по потврди Повратни информации
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука
Ви благодариме за вашето разбирање Контактирајте со Нас
1. Ние негува секој клиент.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, Индивидуални слика можеби малку chromatism , ви Благодариме!
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[41676]
Напомена :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави
позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,ние со задоволство ќе го стори истото за вас . Заеднички Проблем
Кога пакетот ќе биде испратена по направи исплата . Па ве молиме контактирајте со нас во секое време . Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
COKK
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HC0681
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Воена Капи
Производот Категорија:
станот капа
Шема:
Полна Боја
За сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Пол:
капи за жени
Производи во категоријата