.

.

Daisies Едно Парче Капетан Америка Pendant Ѓердан Суперхерој Гроздобер Shield Pendant Изјава Накит за Мажи и Жени

Daisies Едно Парче Капетан Америка Pendant Ѓердан Суперхерој Гроздобер Shield Pendant Изјава Накит за Мажи

DEN 105.00
DEN 161.28

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Daisies
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
како се покаже слика
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
ѓердан
Стил:
моден трендовски едноставна
Материјал:
Легура
НЕМА.:
zj-0903076
Видови:
ѓердан
одговараат за:
Мажи
Пакет:
OPP вреќа
Применливи подарок прилики:
Патување, свадба,
Производи во категоријата