.

.

Криви Крајот од не ' Рѓосувачки Челик Watchband + Алатка за Граѓанин Seiko Casio Хамилтон Види Бенд Пеперутка Тока врвка за околу Рака 18 20 22mm

Криви Крајот од не ' Рѓосувачки Челик Watchband + Алатка за Граѓанин Seiko Casio Хамилтон Види Бенд Пеперутка

DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик
- Затворач Тип : Пеперутка Тока Двоен Клик
- Бенд Ширина(mm) : 18 20 22
- Бенд Боја : Црна, Сребро, Злато, Сребро Злато, Розово Злато, Сребро Злато Се Зголеми
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Со криви крајот, за да одговараат на вашите види лицето подобро
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет Бар
Компатибилен Со : за Граѓаните, за Seiko, за Casio, за Хамилтон со Право се Види на Лицето
ЦРНА
ЗЛАТО
РОУЗ ЗЛАТО
СРЕБРО.
СРЕБРО ЗЛАТО
СРЕБРО СЕ ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО

Таа е поголема од информацијата

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
iWonow
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Пеперутка Тока Двоен Клик
Број На Модел На:
3 Покажувачот на Граѓаните Еко-вози Machanical Stiletto Promaster Wicca
Бендот Должина:
погоден
Производи во категоријата