.

.

Мини видео камера Додатоци Мулти-функционални Отворено Спорт Капа Капа За Gopro Херој 5/4/3 SJ4000 SJ5000 SJ6000 Акција Камера

Мини видео камера Додатоци Мулти-функционални Отворено Спорт Капа Капа За Gopro Херој 5/4/3 SJ4000 SJ5000 SJ6000

DEN 810.72

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !
Напомена : камера и домување не вклучува !!!
И што треба да купите 3x AAA батерија за светлото.

Таа е поголема од информацијата

Применливи Активност:
ЈОВАН Спорт Капа
Бренд Име:
EINGCA
Број На Модел На:
шапка
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Sjcam,EKEN,GoPro
Пакет:
Пакет 1
Производи во категоријата