.

.

Црвено 6mm*30m Крик Јаже додадете 4500lbs Hawse Fairlead,АТВ Крик Линија,UTV Крик Accesaries,Синтетички Јаже

Црвено 6mm*30m Крик Јаже додадете 4500lbs Hawse Fairlead,АТВ Крик Линија,UTV Крик Accesaries,Синтетички Јаже

DEN 2784.00

Од стоката
Во магацинот

Црвено 6mm*30m Крик Јаже додадете 4500lbs Hawse Fairlead,АТВ Крик Линија,UTV Крик Accesaries,Синтетички Јаже
1)Боја : Црвена
исто така можете да изберете и други бои,како што се сина,сива,само кажи ми откако ќе се направи ред,
2)Просечна Кршење Сила : 6500 кг
3)многу поголема сила од челик кабел, исто така тежина далеку помалку
4)Јаже Тежина : околу 780g
5)Големина : 6mm*30m
6)Вклучени дела : едниот крај е напрсток и заштитни најлон обвивка,на другиот крај е топлина печат
7)ЗАБЕЛЕШКА : Ако сте заинтересирани wholesell нашата цена,ве молиме да ни остават порака.
8)количина : 1*крик јаже, додадете 1* 4500lbs fairlead
9)ќе ги задоволи со нашиот крик јаже откако ќе го добиете тоа,исто така, со нетрпение очекувам да haveing долгорочна соработка со вас.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Име На Модел:
6mm
Објектот Тежина:
0.98kg
Материјал Тип:
uhmwpe,спектри
Објектот Должина:
30m
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Производи во категоријата