.

.

кина мали бие замокот нешто големо со slide

кина мали бие замокот нешто големо со slide

DEN 27840.00

Од стоката
Во магацинот


Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.
Име на производ кина мали бие замокот нешто големо со слајд Големина 5*3*3meters Боја Може да се прилагоди MOQ 1 КОМПЈУТЕР Материјал Високо квалитетни ПВЦ meterial која е оган retardant и водоотпорен Карактеристики Оган-Доказ; Serurity-Гаранција; Трајни Техника Двојно-трокреветна бод насекаде плус екстра засилувања од ПВЦ ленти за Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути ОЕМ Достапен начин на Плаќање T/T , Western Union , Трговија уверување или Money Gram Пакет ПВЦ церада пакување торба за производот и картон за компресор/воздушна пумпа Додатоци УЛ/CE одобрено компресор/воздушна пумпа,печ колекции,инструкции Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес Испорака време 7-15 работни дена (според вашата нарачка количина) Користење на опсег Партија, воден парк, зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.
Производот Се Покаже
Поврзани Производи
Пакување И Превозот 1. Она што за контрола на квалитетот?
- Како и обезбедување на најдобар квалитет на производи на нашите клиенти е наша цел, овој чекор е многу важен за нашиот бизнис, нашите КК ќе провери, еден по еден да comfirm секој детал на производи е совршен.ние сме фабриката ,па нашиот производ е прилагодено. Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни. Можете да ни испратите вашиот сопствен дизајн фотографии со детали барања, а потоа ние ќе ви испратиме цртежи за потврда пред да се креира производство. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете повеќе информации за промени inflatables. Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Гумени Игралиште
Број На Модел На:
XZ-BC-048
is_customized:
Yes
категорија:
Голем Брануваа
Возраст:
>3 Години
Тип:
затворен игралиште
Производи во категоријата