.

.

МОЈОТ DOLI топла продажба конкурентна цена 620 rimless пластични свитлива мека +100 +400 рецепт очила за Читање

МОЈОТ DOLI топла продажба конкурентна цена 620 rimless пластични свитлива мека +100 +400 рецепт очила за Читање

DEN 273.00
DEN 287.52

Од стоката
Во магацинот

99 САМО!!
Напомена : Багра е за повеќето јасно леќи(освен 1. Бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор. Ви благодариме!
.
Опис :
топла продажба конкурентна цена 620 rimless пластични свитлива мека +100 +400 рецепт Читање очила Модел Бр.
Чекор 4 : Ќе се направи исплата на леќа.И други барање.59 индекс PC леќа и 1.Толку е лесно!~
Дополнителни Опции за Леќи :
Леќи на Багра опција $4. Ние ќе испрати линк на леќи за вас.
Потоа, само се чека за вашиот RX очила ќе на вашата страна наскоро. За 300pcs, Картон големина : 80*25*30 CM Бруто Тежина : 12kg
Handimg време
3 дена делење :
Единствена визија очила, очила за сонце, читање очила, bi-фокусна очила ќе биде рака надвор во рок од 3 дена!
7days делење :
Прогресивна леќа, photochromi леќа, екс-сила леќа, на било кои леќи, кои мора да се нарача од фабрика-10days!
Повратни информации
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации во сите трансакција, ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми околу оваа аукција.
Ве молиме овозможи време за нас.
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно.
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој pai
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој pai
Како цел еден пар на рецепт очила?
Step1 : Цел на оптички рамка;
Step2 : Изберат соодветни леќа;
Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или e-mail . Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. : 620 читање очила Материјал : пластични читање очила Од : Шангај Порта Suitbale за прогресивно : никој
Леќи на камерата : демо јасно леќа читање очила
Боја избор : греј
Големина : 50-18-135-27 mm читање очила
Леќа на табови : 50 mm brige : 18 мм храмот : 138 мм Леќа височини : 27 mm
Слики :
Превозот Standard international shipping ( Бесплатен Превозот 12-40days ја прими стоката)
DHL ( 3-7days ја прими стоката)
трговија на големо превозот цена ќе биде caculated зависи од цел количество.

Таа е поголема од информацијата

Око Рецепт:
+100, +250, +300
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Бренд Име:
МОЈОТ DOLI
Пол:
Унисекс
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Акрилик
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Број На Модел На:
620 Читање очила
Леќа Ширина:
5.0 cm
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
2.7 cm
Обложување:
HMC
is_customized:
Yes
Производи во категоријата