.

.

Бесплатни товарни гумени украси 1.5 мз гумени коњ со led светла за настан/партија/фаза

Бесплатни товарни гумени украси 1.5 мз гумени коњ со led светла за настан/партија/фаза

DEN 18480.00

Од стоката
Во магацинот

Бесплатни товарни гумени украси 1.5 мз гумени коњ со led светла за настан/партија/фаза
- Descreption :
Објектот гумени led коњ Бренд Sayok MOQ 1 парче бела Боја,а боите може да се менува со led светло Материјал во оксфорд крпа Големина
Висина од 1,5 m(5ft) Функција, Издржливи, led може да се промени во 16 бои ,отворен/затворен користете Додатоци CE/UL компресор кои ги исполнуваат меѓународните стандарди за led светло, далечински контролер Печатење метод : дигитално печатење Употреба Рекламирање, настан, промоција .итн Инсталирате 1-3 минути за да се удар, лесно да се постави и да се спакуваат Пакет Картон за надувување производ,картон за компресор delievery време 3-10 дена по уплатата примена рок на плаќање
Т/T, Paypal, парични
1.Во однос на слики за референца :
Додатоци :
Фабриката за култура:

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SayOK
Шема:
Животните
Број На Модел На:
Jo-0047
is_customized:
Yes
Големина:
L
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Повод:
Сите Фестивали
Име:
гумени led коњ
боја:
бела боја,а боите може да се менува со led светло
Големина:
H 1.5m
Додатоци:
1pc CE компресор,поправка материјал,led светло,далечински контролер,приклучок
Рок на плаќање:
Т/T ,Western Union,Paypal,L/C,Парични
Пакување:
торба за производот ,картон за компресор
Услови за испорака:
од express
MOQ:
1 Компјутер
Употреба:
Свадба партија,Настан покажува,Сцената декорација,промоција
Warrenty :
1 година
Производи во категоријата