.

.

Бесплатен Превозот Злато Модерна G4 Кристал Таванот Светилка Кристал на Светлина Спалната соба Luminarias Дома Декор Креативни LED Кристал Таванот Светилка

Бесплатен Превозот Злато Модерна G4 Кристал Таванот Светилка Кристал на Светлина Спалната соба Luminarias Дома

DEN 19324.80

Од стоката
Во магацинот

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа. Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3.
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна. Ви благодариме!.Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .Бесплатен Превозот Злато Модерна G4 Кристал Таванот Светилка Кристал на Светлина Спалната соба Luminarias Дома Декор Креативни LED Кристал Таванот Светилка
Купи Упатство
1. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача. Стоката се превезува по уплатата примена.
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .

Таа е поголема од информацијата

Абажур Боја:
Сребро.
Боја На Каросеријата:
D85cm LED 13L, D95cm LED 16L
Wattage:
21-30W
Тип На Објект:
таванот светла
База Тип:
G4
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
SY1013/85cm
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
Примена:
Кревет Во Соба
Стил:
Арт Деко
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Бренд Име:
Златниот Пат
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Тело Материјал:
Кристал,Железо,Стакло
Техника:
обложено
Број на извори на светлина:
10~15
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Декоративни
Гаранција:
3Years
Производи во категоријата