.

.

6/0, 8/0 50g Сребро Наредени Јасно Транспарентно Стакло Мал Мал Круг Семе Мониста Накит Одлуки DIY Додатоци Наод, Оцена На

6/0, 8/0 50g Сребро Наредени Јасно Транспарентно Стакло Мал Мал Круг Семе Мониста Накит Одлуки DIY Додатоци

DEN 207.00
DEN 295.68

Од стоката
Во магацинот

фунти
Транспарентно Стакло Круг Семе Мониста, Одделение А, Сребро Наредени Голема Големина : за 3.6~4.0 mm, Дупка : 1.2 mm; за 500pcs/фунти Мали Димензии : околу 2.8~3.2 мм, Дупка : 1.0 mm; за 1600pcs/фунти
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Дијаметар:
Small Size, Big Size
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
57 g
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-СЕМЕ-J010-F8-L36
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Стакло
Употреба:
Монистра
одделение:
A
Семе Класификација:
Сребро Наредени
Семе Мониста Големина:
6/0, 8/0
единица:
50g
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата