.

.

5.9 1080P LS059T1SX01 1080*1920 LCD екран со HDMI MIPI возачот одбор со MIPI приклучок за видео проектор /3D печатач

5.9 1080P LS059T1SX01 1080*1920 LCD екран со HDMI MIPI возачот одбор со MIPI приклучок за видео проектор /3D

DEN 5060.64

Од стоката
Во магацинот

5.9" 1080 P LS059 T1 SX01 1080*1920 LCD екран со HDMI MIPI возачот одбор со MIPI приклучок за видео проектор /3 D печатач

Таа е поголема од информацијата

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
за LS059T1SX01
Големина:
5.9 инчен
Производи во категоријата