.

.

BASEHOME 50pcs/многу Микс Гроздобер Лист Pendant Ретро Цвет Шарм за DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоди Одлуки

BASEHOME 50pcs/многу Микс Гроздобер Лист Pendant Ретро Цвет Шарм за DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоди Одлуки

DEN 168.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


BASEHOME 50pcs/многу Микс Гроздобер Лист Pendant Ретро Цвет Шарм за DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоди Одлуки Материјал : цинк легура Големина : како на сликата Количина : 50pcs/многу (случаен испорака)

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Случаен испорака
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A590
Бренд Име:
BASEHOME
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
50pcs/многу(случаен испорака)
Големина:
како на слика
1:
diy ѓердан
2:
Лист Шарм
3:
гроздобер лист шарм
4:
лист pendant
Производи во категоријата