.

.

G3MC-202PL-в. џ.-2 10pcs/многу

G3MC-202PL-в. џ.-2 10pcs/многу

DEN 310.00
DEN 326.40

Од стоката
Во магацинот


ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде понуда.
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром
на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
* сосема нов објект како на слика
* Преполна со меур торба и Картон
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
*Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како ` ДАР ` со пониска вредност .Оваа пониски
цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни
тарифни правила.
*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.
*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари !
*Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!
*ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,
pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.
*ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние сме повеќе од среќни да
одговори на сите прашања кои ги имате.
'

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
YUXINYUAN
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
AQG22212 AQG22212B02 1PCS
Употреба:
Општа Намена
Теорија:
SOPDIPQFPBGAPLCCQFN
Напон:
v
Заштита На Функција:
Стандард
Контакт Оптоварување:
Стандард
Испорака адреса:
Продавница бр.:
Продавница Бр 1403812
квалитет:
100%добро
Набавка На Стоки:
Цената:
Примена:
Пакет:
енкапсулација:
Производи во категоријата