.

.

Плус Големина Голема жените Кинески Стил на жените секојдневен Кошула големите V јака големина долги ракави памук лабава кошула чистат нежната

Плус Големина Голема жените Кинески Стил на жените секојдневен Кошула големите V јака големина долги ракави

DEN 873.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот

Материјал : Памук Тело 8596 см, Рамо 42 см, Градите 124 см, Ракави 59 cm.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Број На Модел На:
HM941123
Ткаенина Тип:
Ткаени
Бренд Име:
Himifashion
Производи во категоријата