.

.

100pcs двојна боја 178mm нокти датотеки Црвено&Дрвени дрво Нокти Датотека 180/240 за Еднократна употреба Нокти Алатки,трговија на големо

100pcs двојна боја 178mm нокти датотеки Црвено&Дрвени дрво Нокти Датотека 180/240 за Еднократна употреба Нокти

DEN 631.00
DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот

Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
нокти датотека
Големина:
178*15*1mm
Напон:
None
Бренд Име:
Лесно Помине
Количина:
100pcs
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
нокти датотека
Ронки:
180/240
боја:
Црвена
Пакет:
Индивидуални торба!
Производи во категоријата