.

.

Бесплатен превозот Автоматски Регулатор на Напон AVR SR7

Бесплатен превозот Автоматски Регулатор на Напон AVR SR7

DEN 2671.00
DEN 2967.84

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен превозот+Автоматски Регулатор на Напон AVR SR7
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
На сексуалното и репродуктивно-7 тип напонски регулатор е напреден дизајн на електронски 5 Amp модератор кој обезбедува одлични перформанси на alternators додека тие се работи и за време на започнување. Регулаторот е опремен со целосен систем за заштита против операција услови кои би можеле да бидат опасни за машината. На сексуалното и репродуктивно-7 регулаторот е погоден за да се користи со сите alternators и е стандардна понуда за моќ излези подолу 85 KVA, и три-фаза и една фаза.
Brushless AVR SR7 уреди со покажувач на Влезен Напон 220-480 V AC Напон Текст 50-280 V AC Фреквенција 50-60 Hz номинален Напон Излез max 90 V dc во 220 V ac влез Тековната континуирано 6 A. Повремени 8 A за 10secs Отпор 10 Ω минимум Регулаторот ±1.0% 6% моторот управниот Тип brushless
SR7 СЛИКА
AVR СЕРИЈА
ФАБРИКАТА СЛИКА
РОК НА ПЛАЌАЊЕ
Можеме да го прифатиме Paypal, Пари Грам, Запад Унија, ТТ и Парични
ПРАТКАТА РОК
Ако ви треба други пратката, pls извести ме.
ГАРАНЦИЈА Гаранција : 365days откако стоката е примена за Време на гаранција,објекти да уживате во слободен поправки или замена. Клиентот е одговорен за товарни и назад и обичај данок. Може да се разгледа за да испратите неисправни објект со економичен начин,и ние испрати назад санираат објектите со вашиот нов цел заедно

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
sr7
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Сертификат:
CE, ISO9001
Тековниот Тип:
AC
OEM Услуга:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
клучни зборови:
avr sr7
Производи во категоријата