.

.

1 Пар Топла Продаде Крв Црвена Течност Исполнета Уво Приклучоци Месо Тунели Мерач Седло Уво Reamer Проширувач За Жените Креативни Тело Накит

1 Пар Топла Продаде Крв Црвена Течност Исполнета Уво Приклучоци Месо Тунели Мерач Седло Уво Reamer Проширувач

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


1 Пар Топла Продаде Крв Црвена Течност Исполнета Уво Приклучоци Месо Тунели Мерач Седло Уво Reamer Проширувач За Жените Креативни Тело Накит
Точка Бр.
FS-BJ0033
Материјали
Акрилик
Позлата Боја
Како Слика Покажува
Нето Тежина
0.05 КГ /PC
Големина
Како слика покажува
Фабриката Веб-Сајт
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција.

Таа е поголема од информацијата

Главниот Камен Боја:
6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, 14MM, 16MM, 18MM, 20MM
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Fishsheep
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FS-BJ0033
Обликотшема:
Геометриски
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Метали Тип:
Акрилик
Производи во категоријата