.

.

Креативна личност новиот Кинески бамбус Pendant Светла Јапонски стил ресторан Нордиските модерна уметност поедноставен светилки ZH ZB45

Креативна личност новиот Кинески бамбус Pendant Светла Јапонски стил ресторан Нордиските модерна уметност поедноставен

DEN 12720.00

Од стоката
Во магацинот


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : плетен
(2) Боја : жолта
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
големина : види опис

Таа е поголема од информацијата

Боја На Каросеријата:
На 60CM, Б 80см, Б 100cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
2
Тело Материјал:
Дрво
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Плетен
Абажур Боја:
Жолта
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
1
Производи во категоријата