.

.

Транспарентен Водоотпорен Складирање Торба Патување Шминка Алатка За Миење Заштита На Козметика За Складирање Торба -35

Транспарентен Водоотпорен Складирање Торба Патување Шминка Алатка За Миење Заштита На Козметика За Складирање

DEN 115.00
DEN 176.64

Од стоката
Во магацинот


Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени . Секоја земја има различни тарифи политика.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.
Пакет содржина :
1 * чување торба
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата .Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Транспарентен Водоотпорен Складирање Торба Патување Шминка Алатка За Миење Заштита На Козметика За Складирање Торба
Карактеристики :
100% Сосема нов
Предмет : складирање торба
Боја : Злато / Сребрена / Црвена / Сина / Виолетова
Големина : околу 23*15cm
Поради различни монитор , бојата ќе имаат малку поинаква bettween вистинска боја .

Таа е поголема од информацијата

Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Употреба:
Патување
Применливи Простор:
Бања
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Број На Модел На:
B051697
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
складирање торба
Материјал:
/
Дебелина:
/
Спецификација:
/
Капацитет:
/
Производи во категоријата