.

.

Рачно изработени маслото репродукција на Клод Моне Висок квалитет на Вода Лилјани Дневна соба оркестарот

Рачно изработени маслото репродукција на Клод Моне Висок квалитет на Вода Лилјани Дневна соба оркестарот

DEN 5721.00
DEN 6576.00

Од стоката
Во магацинот

Промет на големо со цел добредојдени. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Сите големина е на располагање.Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно. Не се печати или постер. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис. Лесно Се Враќа Политика. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 24, 30 X 30, 36 X 36, 40 X 40, 48 X 48, 60 X 60
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
22238
M:
M3
Производи во категоријата