.

.

296mm Долго Electrode Сонда Водоотпорен Градини Растенија, Цвеќиња, Почвата, pH & Влага Тестер Метар Зелени Куќи Тревник Одржување Употреба

296mm Долго Electrode Сонда Водоотпорен Градини Растенија, Цвеќиња, Почвата, pH & Влага Тестер Метар Зелени

DEN 7519.00
DEN 8544.00

Од стоката
Во магацинот


296mm Долго Electrode Сонда Водоотпорен Градини Растенија, Цвеќиња, Почвата, p H & Влага Тестер Метар Зелени Куќи Тревник Одржување Употреба

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
niusiwen
DIY Материјали:
Дрво
Со Светлото Или Не:
No
Број На Модел На:
NCS-ТД-ZD-18
Дисплеј Тип:
Аналогни
Производи во категоријата