.

.

1000PCS кредитна картичка големина 125Khz EM4100 чип ПВЦ празно картичка смарт картичка

1000PCS кредитна картичка големина 125Khz EM4100 чип ПВЦ празно картичка смарт картичка

DEN 7296.00
DEN 7680.00

Од стоката
Во магацинот


1000 PCS кредитна картичка големина 125 Khz EM4100 чип ПВЦ празно картичка смарт картичка
Клучни карактеристики
•Димензии : 85.5 x 54mm
•Дебелина : 0.9 милиметри
•Материјал : ПВЦ, домашно МИЛЕНИЧЕ
•Површина : ламиниране (сјај/мет/матирано)
•Прочитајте време : 100000 пати
•Оперативен температура : -20 до +60°C
•Stockage температура : -20 до +65°C
Опции за печатење
•Целосна боја офсет печатење
•Свила екран печатење
•Сребрена/Злато свила екран печатење позадина
•Персонализација
Други Занаети Опции за 125 KHz (РС) Безконтактни Smart Картичка
•Магнетна лента : 300oe, 2750oe, 4000oe
•Нумерирање
•Печатење бар-кодот
•Потпис panel
•Втиснување
Чип Достапни
125 KHz
ISO7815
EM4100 / H4100
64 Бита
EM4102 / H4102
65 Битови
EM4200
64 Бита
TK4100
64 Бита
EM4105
65 Битови
EM4305
512 Bits
EM4450
1024 Bits
ATA5577
330 Bits
Компанијата Информации
Нашите Услуги

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
IC card
Бренд Име:
RZX
Точка име :
em4100 картичка
чип:
EM4100
Фреквенција:
125KHz
меморија:
64bit
Материјал:
ABS&ПВЦ&МИЛЕНИЧЕ&PETG
Големина:
CR80
Протокол:
ISO78114/785
боја:
Бела
Потеклото на место:
Guangdong Кина
начин на испорака:
Од експрес море или воздух
Производи во категоријата