.

.

Висок квалитет на Клод Моне слики за продажба Ручек на Тревата Платно уметност рака-насликани

Висок квалитет на Клод Моне слики за продажба Ручек на Тревата Платно уметност рака-насликани

DEN 6431.00
DEN 7392.00

Од стоката
Во магацинот

Не се печати или постер. Сите големина е на располагање. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата.Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Промет на големо со цел добредојдени.Без протегала и Врамено. Лесно Се Враќа Политика. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
18198
M:
M4
Производи во категоријата