.

.

Нова ЗНАЧАЈНА за Леново 3000 C100 C200 N100 N200 N500 V100 V200 Лаптоп Тастатура

Нова ЗНАЧАЈНА за Леново 3000 C100 C200 N100 N200 N500 V100 V200 Лаптоп Тастатура

DEN 836.64

Од стоката
Во магацинот

Објектот Спецификација : НОВ ЛЕНОВО 3000 N 100 C 100 F F 41 31 N220 N440 Тастатура НАС
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Компатибилен Броеви :
42 T3403, 39 T7385, 39 T7417 ,25-007696 , V9662,25-007696
Компатибилни Модели :
Леново 3000
Леново C460
Леново C461
Леново C462
Леново C466
Леново N440
Леново Y510
Леново Y520
ЛЕНОВО 3000 G 230 G 450 G 530 Лаптоп
НОВИ LENOVO Ideapad Y710 Y730 Лаптоп
IBM LENOVO Ideapad Y430
IBM LENOVO Ideapad Y330
IBM LENOVO Ideapad U330
IBM Леново 3000 C 100
IBM Леново 3000 C 200
IBM Леново 3000 V100
IBM Леново 3000 N100
IBM Леново 3000 N200
IBM Леново 3000 N220
IBM Леново 3000 N430
IBM Леново 3000 N440
IBM Леново 3000 G 430
IBM Леново 3000 С 31
IBM Леново 3000 С 41

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
PZAscreen
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
за Леново 3000 C100 C200 N100 N200 N500
Компатибилен Бренд:
Леново
Модел:
За Леново 3000
Производи во категоријата