.

.

100 Компјутери ОЕМ КВАЛИТЕТ Метал Издувните Топлина Shield Клип Орев Подлошки за ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕРОТ T4 T5 ГОЛФ LUPO ПОЛО

100 Компјутери ОЕМ КВАЛИТЕТ Метал Издувните Топлина Shield Клип Орев Подлошки за ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕРОТ T4

DEN 911.52

Од стоката
Во магацинот


Бренд Нови
Спецификации :
Производителот Дел Број : N90796501
Референца ОЕМ Nummer : MC0388
Материјал : Метал
Дијаметар : 3cm
Боја : Хром
Количина : 100

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
N90796501 MC0388
Бренд Име:
GZCHX2010
Производи во категоријата