.

.

Обичен holographic фолија сребрена боја на виножито светлина лесна топла притиснете на хартија или пластика 64cm x 120m печат фолија

Обичен holographic фолија сребрена боја на виножито светлина лесна топла притиснете на хартија или пластика

DEN 4560.00
DEN 4800.00

Од стоката
Во магацинот

Обичен holographic фолија сребрена боја на виножито светлина лесна топла притиснете на хартија или пластика 64cm x 120m печат фолија
Тоа се користи за топол печат на мали,средни и големи областа на дизајн или линии.
На пример Хартија кутија,Поздрав Картичка,Табот,Печатени на Хартија ,Шопинг торба,итн.
Тоа се користи за топол печат на мали,средни и големи областа на пластични материјали,
на пример, PP,PVC,домашни МИЛЕНИЧИЊА и сл.
Препорачана Температура/Времето
110degree-130degree 0.3-0.8 s
Фолија големина : 64cm x 120m
Ако имате било какви прашања и барање, ве молиме оставете порака.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
holographic B05
боја:
Сребро.
Производи во категоријата