.

.

Автомобил Rear View Camera за Lexus HS250h CT200h NX300h 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Безжични Звучници со Обратен Паркинг Копија Камера

Автомобил Rear View Camera за Lexus HS250h CT200h NX300h 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Безжични Звучници со

DEN 1099.00
DEN 1099.20

Од стоката
Во магацинот


Влакна внатрешни светла, декоративни автомобил, лесно да го инсталирате, нема отсјај, не влијае на возење.
Анти-мешање сигнал линија, Престанете да го бранува.
Камерата е погоден за употреба :
за Lexus HS250h 2010~2013
за Lexus CT200h 2011~2015
за Lexus NX300h 2014~2015
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме проверете ја големината на вашиот автомобил табличка светлина ( Камера Големина : 84mm*30мм*31mm ) (3.30 инчен*1.18 инчен*1.22 инчи ) Проблеми може да не контактирате директно се покаже Слика :
Клучни Карактеристики : High-definition и 170 степен широк гледање агли со добра водоотпорен функција. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн Реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. Поддржува NTSC ТВ системот Со својот елегантен и современ дизајн, оваа камера е многу популарна Направен од високо квалитетни и издржливи материјали Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : Пиксели : 656(H) * 492(V) Напојување : DC 12 V Видите Агол : 170 степен Image Sensor : CCD1/3 ТВ систем : NTSC Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines Леќа : 18.5 mm Sync. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48 Db Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Вода-доказ : IP66 Видео Кабел Должина : 6m Жичен Камера Пакет : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство
Безжична Камера Пакет : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Безжичен приемник 1 x Безжичен предавател 1 x прирачник за корисникот Безжична suite детали : Инсталација врска : ефект на Денот : Ноќен ефект : Инсталација позиција :

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ZUCZUG
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Применлив модел:
за Порше
За Lexus HS250h:
2010 2011 2012 2013
За Lexus CT200H:
2011 2012 2013 2014 2015
За Lexus NX300H:
2014 година 2015 година
Производи во категоријата