.

.

50pcs Обичај Златна Боја Masonic Pendant Шарм Freemasonry Редот На Источната Ѕвезда Lapel Pin скапоцен камен Глеѓ Метал Занает

50pcs Обичај Златна Боја Masonic Pendant Шарм Freemasonry Редот На Источната Ѕвезда Lapel Pin скапоцен камен

DEN 2352.00

Од стоката
Во магацинот

Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПОРАКА НИ СЕ ЗА ОНЛАЈН СЕРВИС КАКО WHATSAPP, SKYPE. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . ЗА КОРИСНИЧКИ ЦЕЛ, PLS НИ ИСПРАТИТЕ СКИЦИ и ФОТОГРАФИИ СО КОЛИЧИНИ ЗА НАС ПРОВЕРКА НАЈДОБРА ЦЕНА : -) Топло совети : 1.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. ви благодарам многу!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ.
БЕЛЕШКИ : ние нормално имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за љубезно продолжен за уште 10 работни дена за производство, или u може да се консултирате со нас, дали нејзиниот во парк пред исплата. Ви благодариме : )
. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува., кои барање за дополнителни трошоци. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Модерна
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
HigoRio
Модел:
yp007b
Masonic:
Lapel Pin
Големина:
За 19mm
Производи во категоријата