.

.

LI LOYE 5D Дијамант Везови Икона DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Сценографијата бакнеж двојка Rhinestones Мозаик Оркестарот слики Q954

LI LOYE 5D Дијамант Везови Икона DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Сценографијата бакнеж двојка Rhinestones

DEN 314.00
DEN 532.80

Од стоката
Во магацинот

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе. Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Боја Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Продавница линк : https : //www.aliexpress.com/store/2853069

Таа е поголема од информацијата

Големина:
30x20cm, 35X25CM, 40X30CM, 50X40CM, 65X50CM, 70x55cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Li Loye
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област:
дијамант облик:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Производи во категоријата