.

.

трговија на големо 100pcs 50мл бели празни шишиња без никакви капи,може да се поклопува со sprayer или пумпа или dropper заеднички капи

трговија на големо 100pcs 50мл бели празни шишиња без никакви капи,може да се поклопува со sprayer или пумпа

DEN 3782.40

Од стоката
Во магацинот

Име : 50мл круг бела празно стаклено шише Боја : бела Капацитет : 50мл Материјал : стакло Употреба : етерично масло/лосион/парфем стаклен сад со Дијаметар од надвор openning : 18mm Печати : Ние би можеле цел свила печатење/бронзирање/сребрена ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Очекуваат за вашето барање!. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. cosmoprof и лична нега индустрии. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
50МЛ
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата