.

.

12 компјутери/многу Модни Кожа Кабелот Копче Синџир Цинк Легура Не Исчезнат Поставен Keychains Флеш Светла Метални Синџир Прстен Продажба!

12 компјутери/многу Модни Кожа Кабелот Копче Синџир Цинк Легура Не Исчезнат Поставен Keychains Флеш Светла

DEN 401.00
DEN 422.40

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Превозот
1).
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Флеш Светла Шармантна МИНИ Подарок Копче Синџири
Креативни Слатко и Убаво
Може Да Го Замени Pendant
Боја : Шарени
Големина : 1.
Политика На Враќање. Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).3 см*10см
тежина : 6g
Ве Молиме Да Ми Кажете Каква Боја Сакате
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ви благодариме!
. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Fuyier
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Метална боја:
Сино Бела Цинк Позлатен
Број На Модел На:
Y0058
Материјал:
кожа
Обликотшема:
кожа
боја:
Црвено Црна, Бела Сина Orange Yellow Purple
Големина:
1.3cm*10cm
Обликот:
кожа кабелот
Карактеристики:
Романтични
Продажба Точка :
Прекрасна мал подарок
Употреба:
Клучни Синџир Торба За Во Автомобил Копче Прстен
Испорака:
брзо
Пакување:
OPP Вреќа Меур Торба Kraft Хартија, Пликови
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата