.

.

Памук Новородено Бебе Бебе Момче Девојка Писмо Кратко Sleeve Romper Деца Лето Playsuit Jumpsuit Облека Тимови Sunsuit Унисекс 0-2Y

Памук Новородено Бебе Бебе Момче Девојка Писмо Кратко Sleeve Romper Деца Лето Playsuit Jumpsuit Облека Тимови

DEN 146.00
DEN 165.60

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, Новородените
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Бебе Момче Девојка Писмо Кратко Sleeve Romper Деца
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Производи во категоријата