.

.

трговија на големо 100pcs 50 g пластични маска крем тегли, 50 g прав шишиња, 50g гел козметички случај за продажба

трговија на големо 100pcs 50 g пластични маска крем тегли, 50 g прав шишиња, 50g гел козметички случај за продажба

DEN 3014.00
DEN 3172.80

Од стоката
Во магацинот

Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Ние, исто така, имаат 100g и 200g за оваа тегла Погоден за чување на крем, гел, прав и повеќе производи.50g пластични тегли, крем тегли, нови лицето крем тегла капацитет : 50 g, 50мл Материјал : ПП Компонента : база + капа Димензија : ве Молиме проверете на сликата подолу. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. cosmoprof и лична нега индустрии. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
50g
Големина:
50g,50ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
PP
боја:
розова, жолта, зелена, бела, црна
Производи во категоријата